To już jest koniec szkolnej zbiórki dla ,,Reksa’’

Podobnie jak w poprzednich latach, również i w tym roku uczniowie ,,dziewiątki’’ i nauczyciele zbierali charytatywnie karmę dla kotków i piesków dla malborskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt ,,Reks’’. Zbiórkę zorganizowali członkowie Samorządu Szkolnego wraz z opiekunką p.Ewą Lemańczyk. W tym roku zebraliśmy mnóstwo puszek i opakowań suchą karmą. Dzięki dobremu sercu tak wielu osób udało się zebrać wiele kilogramów kilogramów dla kociaków i psiaków. Niebawem wszystkie te artykuły zostaną zawiezione do malborskiego schroniska. Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom za aktywny i bezinteresowny udział w tym szlachetnym przedsięwzięciu.

Data dodania: 2019-04-05 21:49:11
Data edycji: 2019-04-05 21:53:44