Uroczyste zakończenie roku szkolnego na boisku szkolnym

W dniu 19 czerwca 2019 roku na boisku szkolnym odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Uroczystość rozpoczęła się od wystąpienia Pocztu Sztandarowego i odśpiewania hymnu. W części oficjalnej pan dyrektor Paweł Guzow podsumował wyniki pracy uczniów i ich sukcesy. Stwierdził też, że ten rok w szkole był niełatwy nie tylko dla naszych uczniów, ale również dla nauczycieli. Dziękując za wysiłek i współpracę życzył wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom naszej szkoły, aby nadchodzące wakacje były radosne i pełne niezapomnianych wrażeń. Ale momentem długo wyczekiwanym przez uczniów było wręczenie przez pana dyrektora i wychowawców nagród za wysokie wyniki w nauce i sukcesy osiągnięte w nauce oraz konkursach. W ,,dziewiątce’’ najlepsi uczniowie z klas I – III zostali uhonorowani brązowymi, srebrnymi i złotymi ,,Odznakami Rycerskimi’’. Uczniom klas starszych zostały wręczone przez dyrektora szkoły, p.Pawła Guzow, świadectwa z wyróżnieniem, tzw. ,,biało-czerwonym’’ paskiem. Po spotkaniu ogólnym, uczniowie poszczególnych klas udali się wraz z wychowawcami i rodzicami do swoich klas, by we własnym gronie dokonać refleksji nad minionymi 10 miesiącami w szkole oraz podzielić się z innymi wakacyjnymi planami. Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!

Polecamy też link do portalu  http://malbork.naszemiasto.pl/artykul/malbork-koniec-roku-szkolnego-201819-tak-ze-szkola-zegnali,5174895,artgal,t,id,tm.html - gdzie można zobaczyć inne zdjęcia z uroczystości.

Data dodania: 2019-06-19 19:32:04
Data edycji: 2019-06-20 08:48:03