Wakacyjna akcja do czytelników biblioteki ,,dziewiątki’’ / Biblioteka z dyplomem za akcję -,, Jak czytam, jak nie czytam''

Dnia 17.06.2019 wzorem lat poprzednich biblioteka szkolna zachęca czytelników do wypożyczenia książki na wakacje. W poniedziałkowy poranek uczennice z klasy Va zachęcały młodszych uczniów z klas I-III do wypożyczenia książek ze szkolnej biblioteki na wakacje, czytając fragment wybranej przez siebie książki. Tego dnia najaktywniejsi szkolni czytelnicy otrzymali dyplomy biblioteczne za całoroczną pracę na rzecz szkolnej biblioteki ( Amelia Gawryluk, Amelia Łaszewska, Zuzanna Zając, Andrzej Dąbrowski, Wiktoria Wajs, Sandra Statkiewicz ).

Naszych szkolnych czytelników, którzy chcą wypożyczyć ciekawą lekturę na wakacje, zapraszamy jeszcze szybciutko do szkolnej biblioteki w dniach 17-19 czerwca.Gorąco i serdecznie zapraszamy. Życzymy udanych wakacji z książką!

Informacja biblioteczna – otrzymaliśmy dyplom od miesięcznika ,,Biblioteka w szkole’’ za udział w ogólnopolskiej akcji promującej czytelnictwo. Dziękujemy uczniom i nauczycielom zaangażowanym w projekt.

Data dodania: 2019-06-17 12:54:34
Data edycji: 2019-06-17 19:03:30