Warsztaty z Brics 4 kidz

W naszej szkole 4 października odbyło się spotkanie z cyklu Bricks 4 Kidz. Najmłodsze dzieci z naszej szkoły z klas 0 – III uczyły się budować i bawić z Bricks 4 Kidz - czyli klockami ,,Lego’’ . Warsztaty te są nowoczesną metodą prowadzenia zajęć dla dzieci. Dzisiaj naszym ,,dziewiątkowiczom’’ towarzyszyła pani kreator w ciekawej i praktycznej zabawie. Przybliżała dzieciom świat nauki w oparciu o modele techniczne ( auta, samoloty, budowle ). I tak klasa ,,0’’ i inne klasy zamieniły się w kolorowy plac budowy, gdzie mali inżynierowie, i budowniczowie wznosili swoje budowle z klocków ,,LEGO’’. Uwielbiane przez najmłodsze dzieci klocki ,, LEGO’’ wzbudziły ciekawość i kreatywność dzieci, które odważnie brały udział w dzisiejszych warsztatach.

Data dodania: 2019-10-04 11:17:34
Data edycji: 2019-10-05 11:39:48