Wybory do szkolnego samorządu

Dnia 24.09.2018r. odbyły się wybory do samorządu szkolnego. Były one poprzedzone intensywną kampanią wyborczą. Kandydaci do samorządu przygotowali bardzo ciekawe i oryginalne plakaty przedstawiające najważniejsze punkty ze swojego programu. Przez kilka dni kandydaci przedstawiali swoje pomysły działalności w samorządzie. Odbył się, też apel na którym zaprezentowali  wyborcom  ( uczniom ) najważniejsze postulaty. W dzień wyborów ( poniedziałek ) na specjalnie przygotowanych kartach uczniowie z klas IV-VIII mogli zaznaczyć wybranego przez siebie kandydata. Nad wyborami czuwała komisja wyborcza złożona z uczniów klas VII - VIII. Po przeliczeniu wszystkich oddanych głosów wyłoniono następujące osoby do zarządu SU:

Przewodniczącą została Weronika Jabłońska z klasy (VIII a), która uzyskała 140 głosów,zastępcą przewodniczącej Karolina Kobylińska ( VIII a ), zdobywczyni 118 głosów poparcia oraz Aleksandra Dębowska ( VII b) z 23 głosami. Wszystkim kandydatom dziękujemy za udział, głosującym uczniom za wysoką frekwencję, a zwycięzcy serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy w szkolnym samorządzie.

Data dodania: 2018-09-24 11:22:57
Data edycji: 2018-09-25 10:50:21