Wycieczka kl. IV b do Centrum Nauki „Experyment”

11 maja – piątek – klasa IV ,,b’’ wraz z wychowawczynią wybrała się autokarem na wycieczkę połączoną z warsztatami do gdyńskiego Centrum Nauki Experyment. Jest to jedyne w swoim rodzaju centrum nauki, którego celem jest promowanie i popularyzacja komunikacji naukowej. Tutaj wszyscy zwiedzający mogą poznawać prawa fizyki poprzez samodzielne przeprowadzanie doświadczeń na interaktywnych wystawach. Z tego też skorzystali nasi uczniowie. Najpierw obejrzeli różne wystawy: Hydroświat , Niewidoczne siły i inne. Oczywiście atrakcji było jeszcze dużo więcej. Później zaś zajęli się sami eksperymentami i doświadczeniami naukowymi. Dobrej zabawy było mnóstwo. Na koniec wycieczki, pełni wrażeń po spotkaniu ze światem nauki, wszyscy wrócili do Malborka.

Data dodania: 2018-05-14 18:40:13
Data edycji: 2018-05-15 07:33:18