Wycieczka klasy 2 a i 2 b do gdyńskiego Oceanarium

Dnia 23 maja klasy 2a i 2b odwiedziły ,,Oceanarium’’ w Gdyni. Pierwszym punktem programu naszej wycieczki były zajęcia zatytułowane „Spotkanie z Morzem Bałtyckim’’. W tej części dzieci obejrzały prezentację multimedialną w trakcie której dowiedziały się, jakie zwierzęta mogą napotkać na gdyńskiej plaży podczas spaceru, a także co żyje w wodach Morza Bałtyckiego. W czasie zajęć w Oceanarium dzieci wypełniały przygotowane karty pracy. Na koniec, przy ładnej pogodzie odbył się spacer po Skwerze Kościuszki i zwiedzanie Daru Pomorza. Nasza wycieczka była niezwykle udana do Malborka wróciliśmy zadowoleni choć lekko zmęczeni.

Data dodania: 2019-05-24 10:48:07
Data edycji: 2019-05-24 10:54:32