Wycieczka klasy 5a i 5c do Parku Ewolucji

W dniu 19 września klasy Va i Vc wybrały się na wycieczkę do Sławutówka do Parku Ewolucji. Nasi uczniowie poznali tutaj ewolucję człowieka, jak i zwierząt. Już po przekroczeniu bramy Parku znaleźliśmy się w niezwykłej podróży w czasie i przestrzeni. Wesoły dinozaur Arnolnd przez zabawę przybliżył nam poprzez zabawę kilka ciekawych faktów. Poruszaliśmy się i ścieżką dinozaurów. Ale zdecydowanie najciekawszą atrakcją był multimedialny seans w batyskafie i spotkanie ludzi pierwotnych. Emocji było co niemiara, bardzo nam się tutaj podobało. Nie było nikogo takiego, kto do Malborka nie wróciłby z uśmiechem.

Data dodania: 2019-09-24 19:14:33
Data edycji: 2019-09-24 19:19:02