Wyjątkowe Szkolne Walentynki

Ostatni dzień przed ,,łikendem’’ upłynął w ,,dziewiątce’’ w kolorach czerwieni oraz atmosferze wielkiej przyjaźni. A wszystko to z okazji Walentynek, przypadających 14 lutego. Jak co roku, Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Na holu została ustawiona czerwona skrzynka, do której uczniowie wrzucali swoje kartki i serduszka, wyrażając w ten sposób dowody sympatii. Po otwarciu czerwonej skrzynki szkolne ,,walentynki ‘’posegregowały pocztę i rozdały wszystkim naszym ,,dziewiątkowym’’ adresatom .I tak w ten piątek dzięki wsparciu członków naszego samorządu, dzień w szkole okazał się naprawdę wyjątkowy.

Data dodania: 2020-02-14 12:18:08
Data edycji: 2020-03-02 21:13:22