Wyniki konkursów świątecznych SU

Samorząd Uczniowski jakiś czas temu ogłosił konkurs, w którym uczestnicy mieli za zadanie wysłać świąteczną fotografię. Konkurs dobiegł końca, w związku z tym czwórka uczniów została wyłoniona przez samorząd uczniowski. Było naprawdę wiele świetnych prac, bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i ciekawe pomysły, jednak na podium stanęli wybrani uczniowie:

1. Daria Balicka

2. Jagoda Worożańska oraz Jaś Brzeziński

Trudno było nam wyłonić drugie miejsce, dlatego postanowiliśmy nagrodzić dwójkę uczestników. Trzecie miejsce zajął uczeń:

3. Fabian Świderski.

Uczestnicy, którzy zajęli: 1,2 oraz 3 miejsce zostaną nagrodzeni przez Samorząd Uczniowski po powrocie do szkoły z początkiem drugiego semestru.

A oto wyniki konkursu dotyczącego listu do Św. Mikołaja, są następujące:

1. Domink Brzustewicz,
  2. Antek Czajkowski 3.Anastazja Flisik.       Nagrody za list do Mikołaja,będą przyznawane po powrocie do szkoły. Wszystkim uczestnikom gratulujemy!
Data dodania: 2020-12-22 09:07:02
Data edycji: 2020-12-22 09:14:08