Wyprawa klasy VIII a do Muzeum II Wojny Światowej

W słoneczny piątkowy poranek 18 października klasa VII ,,a’’ wraz z opiekunami, p. Mirkiem Cieślikiem i p. Agnieszką Chlebowicz wybrała się do Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. Tam w towarzystwie pani przewodnik zwiedziliśmy wystawę stałą opowiadającą o tragicznym doświadczeniu II wojny światowej, o jej przyczynach i skutkach, o ofiarach i sprawcach zbrodni wojennych. Ponadto wzięliśmy udział w muzealnych zajęciach edukacyjnych. Po zakończeniu wycieczki do gdańskiego muzeum, nasza klasa wybrała się do największego gdańskiego parku trampolin. Olbrzymi basen z gąbkami, największa trampolina sportowa na północy Polski, ścieżki akrobatyczne, trampoliny z koszami do ćwiczenia wsadów, arena do zbijaka oraz air track - to wszystko czyniło, że do Malborka wróciliśmy zmęczeni, ale bardzo zadowoleni.

Data dodania: 2019-10-29 11:28:13
Data edycji: 2019-10-29 11:57:29