Z medalami na Mistrzostwach Malborka i Powiatu w czwórboju lekkoatletycznym

Malborski OSiR był gospodarzem dzisiejszych Mistrzostw Malborka i Powiatu Szkół Podstawowych w czwórboju lekkoatletycznym chłopców i dziewcząt. W zawodach startowały reprezentacje malborskich szkół podstawowych oddzielnie dziewcząt i chłopców. Każda reprezentacja składa się z 6 dziewcząt i 6 chłopców. Program zawodów zawierał: - bieg 60 m - rzut piłką palantową - skok (dla całego zespołu) w dal - bieg: dla dziewcząt i dla chłopców Zawody cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem szkół. Rywalizacja jak co roku była bardzo zacięta i szczególnie w konkurencjach biegowych wywoływała wiele emocji i także za sprawą sukcesów naszej drużyny ( chłopców i dziewcząt). W zawodach zajęliśmy odpowiednio – dziewczęta II miejsce w mieście Malbork i III w powiecie, zaś chłopcy III lokatę w mieście. Po zakończeniu każdej konkurencji na czołowych zawodników czekały nagrody w postaci srebrnych i brązowych medali. Gratulujemy naszym ,,dziewiątkowym’’ zawodnikom i zawodniczkom oraz opiekunom: p.Marzenie Kratewicz i p. Grzegorzowi Esz.

Data dodania: 2019-05-28 17:25:55
Data edycji: 2019-05-28 17:27:58