Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2019/2020

Lp.

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Termin

miejsce

1.       

"Klub odkrywców literatury i gramatyki języka polskiego" -klasa V c

Łańko Janina

Poniedziałek

13:45 – 14:30

s. 11

2.       

Etyka

Łańko Janina

Poniedziałek 15:35 – 16:20, wtorek  15:35 – 16:20

s. 11

3.       

Koło młodego botanika  -rozwijanie zdolności przyrodniczych klasa V a

Lemańczyk Ewa

Piątek 8:00 – 8:45

s. 4

4.       

Koło młodego przyrodnika - rozwijanie zdolności przyrodniczych klasa IV b

Lemańczyk Ewa

Piątek 12:50 – 13:35

s. 4

5.       

Koło młodego zoologa - rozwijanie zdolności przyrodnika klasa VI a

Lemańczyk Ewa

wtorek  13:45 – 14:30

s. 4

6.       

Ortografia na wesoło - rozwijanie zdolności ortograficznych klasa III b

Okrucińska Jolanta

Poniedziałek

11:45 – 12:30

s. 14

7.       

Piłka siatkowa dla klas V

 

Świst Mariusz

Wtorek 15:30 -17:00

Środa 16:30 -18:00

Sala sportowa

8.       

Programator - zajęcia z programowania dla klasy VI c

Pokora Andrzej

Czwartek 13:40 – 14:25

s. 7

9.       

Rozwijanie kompetencji matematycznych "Z matematyką na co dzień" klasa VIII a, VIII b

Wereszczyńska Bożena

Środa 14:40 -  15:25

Piątek 13:45 – 14:30

s. 13

s. 13

10.   

Rozwijanie kompetencji matematycznych "Z matematyką w świat" klasa VI d

Wereszczyńska Bożena

Piątek 12:50 – 13:35

s. 13

11.   

Rozwijanie zdolności czytelniczych -  II b

Marusej-Fiałek Elżbieta

Czwartek 14:40 – 15:25

s. 20

12.   

Rozwijanie zdolności matematycznych - klasa III b

Okrucińska Jolanta

Piątek 14:40 – 15:25

s. 21

13.   

Rozwijanie zdolności matematycznych "Matematyka na wesoło" klasa III a

Furchel Gabriela

Wtorek 10:45 – 11:30

s. 22

14.   

Rozwijanie zdolności matematycznych- gry i zabawy matematyczne klasa II a

Szesza Mariola

Poniedziałek 10:45 – 11:30

s. 20

15.   

Rozwijanie zdolności matematycznych klasa III c

Frączek Magdalena

Środa 10:45 – 11:30

s. 22

16.   

Rozwijanie zdolności plastycznych "Maluję, rysuję ..." klasa III a

Furchel Gabriela

Środa  15:30 – 16:15

s. 22

17.   

Rozwijanie zdolności polonistycznych klasa VIII b „Mistrzowie języka polskiego”

Pozorska Monika

Poniedziałek 13:45 – 14:30

s. 15

18.   

Warsztaty wokalne V b

Rosiak Łukasz

Środa 13:40 -14:25

s. 15

19.   

Redakcja  języka polskiego  klasa VIII a

Pozorska Monika

Czwartek 13:45 – 14:30

s. 15

20.   

Zajęcia ortograficzno - gramatyczne III c

Frączek Magdalena

Poniedziałek 10:45 – 11:30

s. 22

21.   

Zajęcia rozwijające kompetencje polonistyczne:" Z językiem polskim za pan brat" - klasa IV a

Łańko Janina

Czwartek 13:45 – 14:30

s. 11

22.   

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klas  IV a, IV b

Giza Katarzyna

Wtorek 8:00 – 8:45

Środa 12:50 – 13:35

s. 19

s. 19

23.   

Zespół wokalny „Canto”

Rosiak Łukasz

Poniedziałek 16:10 – 16:55

s. 15

24.   

Zespół wokalny „Dziewiąteczki”

Rosiak Łukasz

Poniedziałek  15:25-16:10

s. 15

25.   

Zajęcia rozwijające kompetencje polonistyczne: "Ojczyzna - polszczyzna"- VI b

Łańko Janina

Wtorek 14:40 – 15:25

s. 11

26.   

Koło Teatralne klas IV – VIII „Kaziki”

Pozorska Monika

Wtorek 13:45 – 14:30

s. 15

 

Data dodania: 2018-09-14 11:51:36
Data edycji: 2019-09-16 15:38:31
Ilość wyświetleń: 509

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy
Zobacz

Nasi Partnerzy

Motto
naszej
szkoły

"Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż.”

Janusz Korczak
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button