Zapraszamy na piątkowy kiermasz świąteczny klasy ,,0’’

W Szkole Podstawowej 9 już po raz kolejny odbędzie się kiermasz świąteczny ( 21.12.18 ) z udziałem uczniów i rodziców. Za niewielką sumę można będzie kupić przepiękne stroiki i ozdoby choinkowe, które wykonali najmłodsi uczniowie ,,dziewiątki’’ z klasy ,,0’’ pod kierunkiem wychowawczyni, p.Marty Sikory-Milewskiej. Wszystkie stroiki z żywych gałązek choinkowych wykonały dzieci, które bardzo się zaangażowały w akcję i dużo czasu poświęciły na przygotowanie swoich prac. Natomiast klejeniem szyszek, bombeczek do kawałków brzozy i modrzewiowej kory zajmowali się rodzice i p.wychowawczyni. Wielbicielom ręcznych ozdóbek i świątecznych cudeniek pomysły na dekorowanie świątecznego domu czy prezentów przy wykorzystaniu szyszek z pewnością się spodobają! Zapraszamy na kiermasz !

Data dodania: 2018-12-18 11:56:55
Data edycji: 2018-12-18 12:01:07