Życzenia świąteczne i noworoczne

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia oraz nadchodzący Nowy Rok 2019 skłaniają do zadumy nad tym co minęło. A przecież tak wiele wydarzyło się w roku 2018...

Pamiętając o tym, patrzmy z optymizmem w przyszłość. Nowy Rok to przecież nowe wyzwania i nowe nadzieje.

Życzę więc wszystkim Uczniom i ich Rodzicom, Nauczycielom, Pracownikom i Przyjaciołom ,,dziewiątki’’, by tegoroczne Święta były jednymi z piękniejszych. Niech będą one czasem spędzonym w gronie rodzinnym, bez pośpiechu, trosk i zmartwień, a wigilijne światło niech da wszystkim poczucie bezpieczeństwa i pozwoli z optymizmem spojrzeć w przyszłość.

Proszę przyjąć najserdeczniejsze życzenia wszelkiego dobra, życzliwości, zdrowia, pomyślności oraz samych szczęśliwych zdarzeń w nadchodzącym Nowym Roku 2019.

W imieniu społeczności szkolnej,

Dyrektor Paweł Guzow