Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy, Uczniowie szkół podstawowych klas IV-VIII województwa pomorskiego, Rodzice
W związku treścią § 1a rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12 sierpnia 2020 roku w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty
w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 2020, poz. 1389, ze zm.) zmienia się organizację konkursów przedmiotowych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego organizowanych przez Pomorskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2020/2021, w tym termin organizacji
I stopnia – szkolnego konkursu z przedmiotów: biologia, chemia i informatyka.
Pomorski Kurator Oświaty niezwłocznie wprowadzi zmiany w Ramowym regulaminie wojewódzkich konkursów przedmiotowych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego w roku szkolnym 2020/2021 i Szczegółowych regulaminach wojewódzkich konkursów przedmiotowych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego w roku szkolnym 2020/2021.
Powyższe zmiany zostaną opublikowane na stronie internetowej Kuratorium Oświaty
w Gdańsku (www.kuratorium.gda.pl) w zakładce Rodzice/uczniowie – Konkursy przedmiotowe.
REJON NR 8
UCZNIOWIE ZAKWALIFIKOWANI DO STOPNIA REJONOWEGO
WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
OD KLASY IV W ROKU SZKOLNYM 2020/2021
Lp. |
Imiona i nazwisko ucznia |
Nazwa i adres szkoły |
1. |
Bartosz Bartkowski |
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 83-200 Starogard Gd. ul. Zblewska 18 |
2. |
Chloe Burns
|
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 83-200 Starogard Gdański ul. Wybickiego 17 |
3. |
Hanna Cybulska |
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów 82-500 Kwidzyn, ul. Chopina 4 |
4. |
Krzysztof Cyganowski
|
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Prabutach 82-550 Prabuty ul. Obr. Westerplatte 11 |
5. |
Kacper Dolecki
|
Szkoła Podstawowa Nr 2 82-100 Nowy Dwór Gdański ul. Mickiewicza 10 |
6. |
Katarzyna Julia Glaner
|
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddz. Integracyjnymi 83-200 Starogard Gd. Al. Jana Pawła II 4 |
7. |
Dawid Mateusz Glich
|
Zespół Kształcenia i Wychowania w Rywałdzie 83-200 Starogard Gdański ul. Szkolna 4 |
8. |
Szymona Piotr Goralski
|
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów 82-500 Kwidzyn, ul. Chopina 4 |
9. |
Tytus Bartosz Grygier |
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów 82-500 Kwidzyn, ul. Chopina 4 |
10. |
Amelia Jahnke |
Szkoła Podstawowa w Godziszewie 83-250 Godziszewo ul. Gdańska 7 |
11. |
Julia Jelinek |
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Malborku 82-200 Malbork, Al. Wojska Polskiego 479 |
12. |
Maja Jezierska |
Publiczna Szkoła Podstawowa w Szlachcie 83-243 Szlachta, ul. 3 Maja 32 |
13. |
Kacper Arkadiusz Kubic |
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 w Malborku 82-200 Malbork ul. Wybickiego 32 |
14. |
Maximilian Kowalski |
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Malborku 82-200 Malbork, Al. Wojska Polskiego 479 |
15. |
Antoni Kozakiewicz |
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kmiecinie 82-100 Nowy Dwór Gdański ul. Żuławska 6 |
16. |
Roksana Monika Kleszcz |
Szkoła Podstawowa w Tujsku 82-103 Stegna |
17. |
Jakub Kreja |
Szkoła Podstawowa Nr 12 w Tczewie 83-110 Tczew ul. Topolowa 23 |
18. |
Martyna Kręczkowska |
Szkoła Podstawowa w Wandowie 82-520 Gardeja Rozajny 37A |
19. |
Jakub Stanisław Kupiecki |
Szkoła Podstawowa w Sztutowie 82-110 Sztutowo ul. Szkolna 13 |
20. |
Karina Marciniak |
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów 82-500 Kwidzyn, ul. Chopina |
21. |
Mateusz Michalski |
Szkoła Podstawowa Nr 6 w Kwidzynie 82-500 Kwidzyn ul. Grunwaldzka 54 |
22. |
Wiktor Mielniczek |
Szkoła Podstawowa w Wandowie 82-520 Gardeja Wandowo 30 |
23. |
Pola Natalia Molęda
|
Szkoła Podstawowa w Drewnicy 82-103 Stegna, ul. Wierzbowa 7 |
24. |
Weronika Nagórska
|
Zespół Kształcenia i Wychowania w Pelplinie 83-130 Pelplin ul. Sambora 5a |
25. |
Olaf Pazdan |
Szkoła Podstawowa Nr 7 w Tczewie 83-110 Tczew ul. Stoczniowców 15a |
26. |
Kaja Pieczkowska
|
Szkoła Podstawowa w Rakowcu 82-500 Kwidzyn, Rakowiec ul. Szkolna 2 |
27. |
Cyprian Piróg
|
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Sztumie 82-400 Sztum ul. Sienkiewicza 54 |
28. |
Oliwir Placek
|
Szkoła Podstawowa w Wandowie 82-520 Gardeja |
29. |
Aleksandra Helena Plichta
|
Szkoła Podstawowa w Sadlinkach 82-522 Sadlinki ul. Grudziądzka 14a |
30. |
Kacper Pomianowski
|
Szkoła Podstawowa w Sadlinkach 82-522 Sadlinki ul. Grudziądzka 14a |
31. |
Wiktoria Rykowska
|
Publiczna Szkoła Podstawowa w Pączewie 83-213 Pączewo |
32. |
Olivia Stefaniak
|
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddz. Integracyjnymi 83-200 Starogard Gd. Al. Jana Pawła II 4 |
33. |
Dominika Szalewska
|
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 83-200 Starogard Gd. ul. Bp. K. Dominika 32 |
34. |
Tymon Sztencel
|
Publiczna Szkoła Podstawowa 83-221 Osiek ul. Partyzantów Kociewskich 51 |
35. |
Kamil Mariusz Szych
|
Szkoła Podstawowa w Rakowcu 82-500 Kwidzyn, Rakowiec ul. Szkolna 2 |
36. |
Julia Krystyna Talaśka |
Publiczna Szkoła Podstawowa w Skórczu 83-220 Skórcz ul. Gen. Józefa Hallera 7A |
37. |
Krzysztof Jan Tomaszewski |
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów 82-500 Kwidzyn, ul. Chopina 4 |
38. |
Karolina Troper
|
Szkoła Podstawowa w Rakowcu 82-500 Kwidzyn, Rakowiec ul. Szkolna 2 |
39. |
Barbara Warembier |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 83-200 Starogard Gd. ul. II Pułku Szwoleżerów Rokitniańskich 4 |
40. |
Monika Warembier
|
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 83-200 Starogard Gd. ul. II Pułku Szwoleżerów Rokitniańskich 4 |
41. |
Zofia Lena Woods
|
Zespół Szkół Katolickich w Tczewie 83-110 Tczew ul. Wodna 6 |
42. |
Daniela Zalewska |
Szkoła Podstawowa w Sadlinkach 82-522 Sadlinki ul. Grudziądzka 14a |
43. |
Jakub Zieliński
|
Zespół Szkół Katolickich w Tczewie 83-110 Tczew ul. Wodna 6 |
44. |
Michał Zwiewka
|
Szkoła Podstawowa Nr 12 w Tczewie 83-110 Tczew ul. Topolowa 23 |
45. |
Franciszek Żegliński
|
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 83-200 Starogard Gdański ul. Wybickiego 17 |
Grażyna Szymula
Przewodniczący RKK nr 8
"Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż.”
82-200 Malbork
Plac Narutowicza 15