Czcionka:

A+A-

Kontrast:

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY STOPNIA REJONOWEGO WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH OD KLASY IV W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy, Uczniowie szkół podstawowych klas IV-VIII województwa pomorskiego, Rodzice

W związku treścią § 1a rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12 sierpnia 2020 roku w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty
w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 2020, poz. 1389, ze zm.) zmienia się organizację konkursów przedmiotowych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego organizowanych przez Pomorskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2020/2021, w tym termin organizacji
I stopnia – szkolnego konkursu z przedmiotów: biologia, chemia i informatyka.

Pomorski Kurator Oświaty niezwłocznie wprowadzi zmiany w Ramowym regulaminie wojewódzkich konkursów przedmiotowych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego w roku szkolnym 2020/2021 i Szczegółowych regulaminach wojewódzkich konkursów przedmiotowych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego w roku szkolnym 2020/2021.

Powyższe zmiany zostaną opublikowane na  stronie internetowej Kuratorium Oświaty
w Gdańsku (www.kuratorium.gda.pl) w zakładce Rodzice/uczniowie – Konkursy przedmiotowe.

 

REJON NR 8

UCZNIOWIE ZAKWALIFIKOWANI DO STOPNIA REJONOWEGO

WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

OD KLASY IV W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

Lp.

Imiona i nazwisko ucznia

Nazwa i adres szkoły

1.

Bartosz Bartkowski

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1

83-200 Starogard Gd. ul. Zblewska 18

2.

Chloe Burns

 

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3

83-200 Starogard Gdański ul. Wybickiego 17

3.

Hanna Cybulska

Społeczna Szkoła Podstawowa  im. Polskich Noblistów

82-500 Kwidzyn, ul. Chopina 4

4.

Krzysztof Cyganowski

 

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Prabutach

82-550 Prabuty ul. Obr. Westerplatte 11

5.

Kacper Dolecki

 

Szkoła Podstawowa Nr 2

82-100 Nowy Dwór Gdański ul. Mickiewicza 10

6.

Katarzyna Julia Glaner

 

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddz. Integracyjnymi

83-200 Starogard Gd. Al. Jana Pawła II 4

7.

Dawid Mateusz Glich

 

Zespół Kształcenia i Wychowania w Rywałdzie

83-200 Starogard Gdański ul. Szkolna 4

8.

Szymona Piotr Goralski

 

Społeczna Szkoła Podstawowa  im. Polskich Noblistów

82-500 Kwidzyn, ul. Chopina 4

9.

Tytus  Bartosz Grygier

Społeczna Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów

82-500 Kwidzyn, ul. Chopina 4

10.

Amelia Jahnke

Szkoła  Podstawowa w Godziszewie

83-250 Godziszewo ul. Gdańska 7

11.

Julia Jelinek

Szkoła  Podstawowa Nr 2 w Malborku

82-200 Malbork, Al. Wojska Polskiego 479

12.

Maja Jezierska

Publiczna Szkoła Podstawowa  w Szlachcie

 83-243 Szlachta, ul. 3 Maja 32

13.

Kacper Arkadiusz Kubic

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 w Malborku

82-200 Malbork ul. Wybickiego 32

14.

Maximilian Kowalski

Szkoła  Podstawowa Nr 2 w Malborku

82-200 Malbork, Al. Wojska Polskiego 479

15.

Antoni Kozakiewicz

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kmiecinie

82-100 Nowy Dwór Gdański ul. Żuławska 6

16.

Roksana Monika Kleszcz

Szkoła Podstawowa w  Tujsku

82-103 Stegna

17.

Jakub Kreja

Szkoła Podstawowa Nr 12 w Tczewie

83-110 Tczew ul. Topolowa 23

18.

Martyna Kręczkowska

Szkoła Podstawowa w Wandowie

82-520 Gardeja Rozajny 37A

19.

Jakub Stanisław Kupiecki

Szkoła Podstawowa w Sztutowie

82-110 Sztutowo ul. Szkolna 13

20.

Karina Marciniak

Społeczna Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów

82-500 Kwidzyn, ul. Chopina

21.

Mateusz Michalski

Szkoła Podstawowa Nr 6 w Kwidzynie

82-500 Kwidzyn ul. Grunwaldzka 54

22.

Wiktor Mielniczek

Szkoła Podstawowa w Wandowie

82-520 Gardeja Wandowo 30

23.

Pola Natalia Molęda

 

Szkoła Podstawowa w Drewnicy

 82-103 Stegna, ul. Wierzbowa 7

24.

Weronika Nagórska

 

Zespół Kształcenia i Wychowania w Pelplinie

83-130 Pelplin ul. Sambora 5a

25.

Olaf Pazdan

Szkoła Podstawowa Nr 7 w Tczewie

83-110 Tczew ul. Stoczniowców 15a

26.

Kaja Pieczkowska

 

Szkoła Podstawowa w Rakowcu

82-500 Kwidzyn, Rakowiec ul. Szkolna 2

27.

Cyprian Piróg

 

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Sztumie

82-400 Sztum ul. Sienkiewicza 54

28.

Oliwir Placek

 

Szkoła Podstawowa w Wandowie

82-520 Gardeja 

29.

Aleksandra Helena Plichta

 

Szkoła Podstawowa w Sadlinkach

82-522 Sadlinki ul. Grudziądzka 14a

30.

Kacper Pomianowski

 

Szkoła Podstawowa w Sadlinkach

82-522 Sadlinki ul. Grudziądzka 14a

31.

Wiktoria Rykowska

 

Publiczna Szkoła Podstawowa w Pączewie

83-213 Pączewo

32.

Olivia Stefaniak

 

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddz. Integracyjnymi

83-200 Starogard Gd. Al. Jana Pawła II 4

33.

Dominika Szalewska

 

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6

83-200 Starogard Gd. ul. Bp. K. Dominika 32

34.

Tymon Sztencel

 

Publiczna Szkoła Podstawowa

83-221 Osiek ul. Partyzantów Kociewskich 51

35.

Kamil Mariusz Szych

 

Szkoła Podstawowa w Rakowcu

82-500 Kwidzyn, Rakowiec ul. Szkolna 2

36.

Julia Krystyna Talaśka

Publiczna Szkoła Podstawowa w Skórczu

83-220 Skórcz ul. Gen. Józefa Hallera 7A

37.

Krzysztof  Jan Tomaszewski

Społeczna Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów

82-500 Kwidzyn, ul. Chopina 4

38.

Karolina Troper

 

Szkoła Podstawowa w Rakowcu

82-500 Kwidzyn, Rakowiec ul. Szkolna 2

39.

Barbara Warembier

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2

83-200 Starogard Gd. ul. II Pułku Szwoleżerów Rokitniańskich  4

40.

Monika Warembier

 

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2

83-200 Starogard Gd. ul. II Pułku Szwoleżerów Rokitniańskich  4

41.

Zofia Lena Woods

 

Zespół Szkół Katolickich w Tczewie

83-110 Tczew ul. Wodna 6

42.

Daniela Zalewska

Szkoła Podstawowa w Sadlinkach

82-522 Sadlinki ul. Grudziądzka 14a

43.

Jakub Zieliński

 

Zespół Szkół Katolickich w Tczewie

83-110 Tczew ul. Wodna 6

44.

Michał Zwiewka

 

Szkoła Podstawowa Nr 12 w Tczewie

83-110 Tczew ul. Topolowa 23

45.

Franciszek Żegliński

 

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3

83-200 Starogard Gdański ul. Wybickiego 17

                                                                                                         

 Grażyna Szymula

Przewodniczący RKK nr 8

 



Data dodania: 2019-11-01 21:33:26
Data edycji: 2020-10-29 17:33:14
Ilość wyświetleń: 809

Materiały dla uczniów

przydatne informacje
Zobacz

Nasi Partnerzy

Motto
naszej
szkoły

"Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż.”

Janusz Korczak
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej