Wgląd do prac uczniów po etapie rejonowym konkursu języka angielskiego

Wgląd do prac uczniów po etapie rejonowym konkursu języka angielskiego będzie możliwe w dniu 3 marca 2021 w godz. 12.30-13.03 w siedzibie RKK 8 Szkoła Podstawowa Nr 9 w Malborku.

Zgłoszenia udziału do wglądu prac należy przesyłać wyłącznie drogą mailową na adres grazasz.sp9@gmail.com do dnia 2 marca 2021 r.

Wgląd do pracy ma uczestnik konkursu oraz jedna osoba towarzysząca (rodzic, opiekun , nauczyciel) zgodnie z regulaminem konkursu.

Każda osoba wchodząca do siedziby RKK jest zobowiązana do wpisania się do księgi rejestracyjnej odwiedzin w szkole. Podczas wglądu obowiązuje zakrywanie ust i nosa oraz zastosowanie się do obowiązujących zasad sanitarnych. Wgląd trwa max 15 minut dla jednego uczestnika. Ostatni wgląd może się rozpocząć najpóźniej o godz. 13.15.

Prace uczniów przekazane do komisji wojewódzkiej konkursu znajdują się w siedzibie WKK ul. Pestalozziego 7/9 w Gdańsku i tam należy zgłosić chęć wglądu do prac wyłącznie drogą mailową na adres sp.konkurs.ang@gmail.com w terminie i na zasadach określonych przez komisję wojewódzką.

Data dodania: 2021-03-01 12:24:02
Data edycji: 2021-03-01 12:24:05