Inauguracja Nowego Roku Szkolnego 2017/2018

Rozpoczęcie Roku Szkolnego, zaingurował dyrektor ,,dziewiątki’’, Pan Paweł Guzow witając serdecznie wszystkich przybyłych uczniów wraz ze swoimi rodzicami i opiekunami.

Pan dyrektor przypomniał, również o zmodernizowanych salach lekcyjnych i nowym placu zabaw. Rozpoczęcie roku szkolnego było w tym roku wyjątkowo krótkie. Powodem była niesprzyjająca deszczowa aura.

Wszystkie klasy spotkały się na wielosekcyjnym boisku szkolnym o godzinie 9:00 i dla nich był to dzień szczególny, ponieważ przechodziły na kolejny etap edukacyjny. Warto zaznaczyć, że do naszej szkoły przyjęte zostały dzieci do trzech klas pierwszych. Bynajmniej na twarzyczkach najmłodszych uczniów, mimo wielkiej zmiany w ich życiu widać było uśmiechy i ciekawość nowego miejsca. Wraz z pierwszym dzwonkiem wreszcie gwarno zrobiło się na szkolnych korytarzach.