Rekrutacja

Rozpoczynamy rekrutację do klasy 1 naszej Szkoły. Serdecznie zapraszamy do zapisów.

Dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły przyjmowane są do szkoły z pominięciem kryteriów obowiązujących w procesie rekrutacji. Dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły mają zapewnione miejsce edukacyjne w szkole.

W terminie do 9 marca 2021 roku proszę o złożenie w sekretariacie szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.30 zgłoszenia podpisanego przez oboje rodziców/prawnych opiekunów wraz z ośiadczeniem o miejscu zamieszkania rodziców/prawnych opiekunów i dziecka.

W przypadku, gdy ten termin Państwu nie odpowiada  prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 055 272 22 53 lub poprzez e-mail sp9malbork@wp.pl

Więcej informacji na temat rekrutacji na stronie Urzędu Miasta Malborka http://www.urzad.malbork.pl/133-edukacja.html

Dzieci podlegające obowiązkowi zapisu do szkoły. Do klasy pierwszej szkoły podstawowej przyjmowane są:

1. dzieci 7-letnie – urodzone w 2014 r.,
  2. dzieci 6-letnie – urodzone w 2015 r. – na wniosek rodziców, jeżeli dziecko:

korzystało z wychowania przedszkolnego w roku szkolnym poprzedzającym rok szkolny, w którym ma rozpocząć naukę w szkole podstawowej, albo

posiada opinię o możliwości rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej, wydaną przez publiczną poradnię psychologiczno-pedagogiczną albo niepubliczną poradnię psychologiczno-pedagogiczną założoną zgodnie z art. 168 oraz zatrudniającą pracowników posiadających kwalifikacje określone dla pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych.

oraz dzieci, którym odroczono obowiązek szkolny.

W skład obwodu Szkoły Podstawowej nr 9 im. Kazimierza Jagiellończyka w Malborku wchodzą następujące ulice:

• Jasna,
  • Tadeusza Kościuszki,