Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Nowy plac zabaw, tzw. Street Workout Park

Nowy plac zabaw, tzw. Street Workout Park

Najmłodsi, jak i starsi uczniowie naszej szkoły mogą cieszyć się kolejnym, nowym, kolorowym i bezpiecznym placem zabaw który, ulokowany został przy już istniejącym.

 

Plac ten powstał w ramach malborskiego programu MPPL i środków własnych zgromadzonych przez szkołę ( pomoc Rady Rodziców ). Plac ten jest już kolejnym placem zabaw wybudowanym przy SP 9. Koszt inwestycji to około 20 tys. zł z czego większość tej kwoty sfinansowana została z budżetu MPPL.

 

Dzięki nowemu placu zabaw tzw. Street Workout Park - dzieci mogą skorzystać z wielu nowoczesnych urządzeń, służących do ćwiczenia równowagi i poprawy ogólnej sprawności. Taki trening może być zarówno fascynującą zabawą, ale i okazją do poprawy własnej sprawności fizycznej na świeżym powietrzu ,,pod chmurką’’.

 

Producent urządzeń do ćwiczeń firma – ,,Sun-plus’’ - pomyślała i o starszych dzieciach, którym takie zestawy urządzeń pozwalają na uprawianie tej aktywności w Street Workout Parku. Co istotne, wszystkie zamontowane urządzenia i elementy wyposażenia posiadają atesty i certyfikaty bezpieczeństwa potwierdzające, że zostały wykonane w oparciu o obowiązujące w tym zakresie normy oraz posiadają dopuszczenie do stosowania w kontakcie z dziećmi.

 

Więcej zdjęć na szkolnej odsłonie facebookowej.

Data dodania: 2017-09-25 16:23:00
Data edycji: 2017-09-26 16:24:36
Ilość wyświetleń: 582

Materiały dla uczniów

przydatne informacje
Zobacz

Nasi Partnerzy

Motto
naszej
szkoły

"Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż.”

Janusz Korczak
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button