Szkoła Podstawowa nr 9 w Malborku Imienia Kazimierza Jagiellończyka

Po remoncie szkolnej kuchni

W naszej szkole w czasie minionych wakacji modernizowano szkolną kuchnię wraz z zapleczem ( magazyn, zmywalnia, toaleta i inne pomieszczenia.)

Wykonawca zadbał m.in. o wykonanie i ułożenie nowego tynku, a także ułożenie glazury podłodze i płytek naściennych, montaż drzwi do toalety kuchennej i jej przebudowy.

Prace objęły też, przerobienie złączy instalacji wodno-kanalizacyjnej i elektrycznej oraz wentylacji. Wszystkie ściany pomieszczeń zostały odmalowane.

Nasza kuchnia lśni nowością i czystością, w której pysznie gotują trzy panie: Pani Alicja, Dorota i Renata. Zaś nad jadłospisem czuwa Pani intendentka, Magda.