Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Wybory Do Samorządu Szkolnego

Wybory Do Samorządu Szkolnego

W dniu 22.09.2017 r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej Nr 9 im. Kazimierza Jagiellończyka w Malborku.

 

Wybory poprzedzone były kilkudniową kampanią wyborczą, podczas której kandydaci przedstawiali swoje programy wyborcze, ( były też plakaty umieszczone na korytarzach ) rozdawali ulotki i agitowali do oddawania na nich głosów.

 

W tym roku na lokal wyborczy bibliotekarze przygotowali podwyższenie na holu szkoły, gdzie ustawiono urnę wyborczą oraz stoliki z krzesłami.

 

Tutaj też obrady śledziła komisja wyborcza złożona z uczniów naszej szkoły: Amelia Łaszewska, Karolina Kobylińska, Weronika Jabłońska, Martyna Bąk. W głosowaniu brali udział uczniowie klas IV – VII naszej szkoły. Głosowanie trwało dwie godziny. Po zakończonych wyborach, komisja dokonała podliczenia głosów. W wyborach wzięło udział 223 uczniów. Głosów ważnych oddano 223, nie ważnych głosów nie było.

 

Najwięcej głosów uzyskała Oliwia Dryla, która tym samym została wybrana na przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego. Zastępcami zaś – Marcel Neubauer i Artiem Gaysul.

 

Serdecznie gratulujemy :) i życzymy wielu sukcesów.

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy
Zobacz

Nasi Partnerzy

Motto
naszej
szkoły

"Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż.”

Janusz Korczak
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button