Alicja z …krainy wiedzy i Jakub odkrywca

Nasi olimpijczycy, czyli Alicja z ,,krainy wiedzy’’ i Jakub ,,podróżnik’’.

W roku olimpiady zimowej i my mamy swoich medalistów w nie mniej interesującej dyscyplnie – wiedzy.

Alicja Stachurska – uczennica klasy VIII b jest multimedalistką. Może się poszczycić pięcioma tytułami. Dzięki swojej pracowitości i wiedzy jest:

1.Laureatką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki organizowanego przez Pomorskiego Kuratora Oświaty.

2.Finalistką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii organizowanego przez Pomorskiego Kuratora Oświaty.

3.Finalistką z wyróżnieniem ( IV miejsce ) Pomorskiej Ligii Zadaniowej ,,Zdolni z Pomorza’’ dla uczniów klas VII-VIII szkół podstawowych z fizyki.

4. Finalistką Pomorskiej Ligii Zadaniowej ,,Zdolni z Pomorza’’ dla uczniów klas VII-VIII szkół podstawowych z kompetencji społecznych.

5. Finalistką Pomorskiej Ligii Zadaniowej ,,Zdolni z Pomorza’’ dla uczniów klas VII-VIII szkół podstawowych z chemii. Czyżby wyrosła nam następczyni Marii Skłodowskiej-Curie?! Używając terminologii sportowej, można powiedzieć, że Alicja weszła na najwyższe szczyty wiedzy.

Jakub Okulus – został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii organizowanego przez Pomorskiego Kuratora Oświaty dla uczniów klas VII-VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego.

Gratulujemy!!!

Wschodnie przysłowie mówi: ,,Nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić’’. Alicja i Jakub wykorzystali, każdy dzień, bo dla nich naprawdę nauka jest pasją, przyjemnością samą w sobie.

Data dodania: 2022-05-16 11:01:24
Data edycji: 2022-06-09 11:26:03