Apel. Najlepsi uczniowie klas IV-VIII nagrodzeni

W dniu 1 marca b.r. Dyrektor ,,dziewiątki’’ pan Paweł Guzow, wręczył podczas apelu najlepszym uczniom z poszczególnych klas IV-VIII, drobne upominki za wzorową frekwencję i bardzo dobre wyniki ( wysoką średnią ocen ) w nauce w I semestrze roku szkolnego 2018/2019. Oto lista nagrodzonych uczniów ( wg. klas ):

Klasa IV a – Weta Oliwia, Klasa IV b – Gasińska Joanna, Klang Maciej, Niewęgłowska Zofia, Zaton Gracjan, Klasa IV c – Fera Alicja, Klinkosz Amelia, Kowalska Karolina, Krysik Julian, Olejnik Zuzanna, Partyka Alan, Pasińska Martyna, Sypniewska Hanna, Klasa V a – Gwiazdowska Julia, Klasa V b – Butryn Bernard, Kratewicz Adrianna, Okulus Jakub, Stachurska Alicja, Klasa V c - Borzechowska Kinga, Konczyński Szymon, Klasa V d – Chaja Kacper, Klasa VI a – Kowalkowski Kacper, Krężęl Agata, Pluta Zuzanna, Strąk Dominika, Klasa VI b – Barancewicz Julia, Czaja Oliwia, Koziura Zuzanna, Krzemianowska Magdalena, Salamucha Martyna, Sypniewska Aleksandra, Sypniewska Alicja, Szymczak Nikola, Klasa VI c – Gdaniec Nikola, Grzybek Karolina, Kremp Paweł, Okulus Adrianna, Rutkowska Amelia, Klasa VII a – Karpińska Martyna, Neubauer Marcel, Piekarski Jan, Statkiewicz Sandra, Klasa VII b – Węzina Mateusz, Klasa VIII a – Dąbrowski Andrzej, Gawryluk Amelia, Sidor Julia, Sztejner Maja, Warchhold Natalia, Klasa VIII b – Bąk Gabriela, Bąk Martyna, Godek Zuzanna.

Serdecznie gratulujemy! Jesteśmy z Was bardzo dumni!

Data dodania: 2019-03-01 11:38:30
Data edycji: 2019-03-01 11:46:33