Apel porządkowo-wyborczy do SU

W trzecim tygodniu nauki, tj. 28 września 2023 r. w ,,dziewiątce’’ odbył się apel porządkowy, adresowany do uczniów z klas IV-VIII. Organizatorką przedsięwzięcia była p. Bożena Wereszczyńska- wicedyrektor szkoły przy współpracy z innymi nauczycielami w szkole. Zgromadzonym na górnym korytarzu uczniom p. Bożenka przypomniała o wielu zasadach obowiązujących w SP9, min. kulturze osobistej, zasadach bezpiecznego spędzania czasu w trakcie przerw międzylekcyjnych, a także wysłuchano wystąpień i programów uczennic kandydujących do Samorządu Szkolnego. A kandydują – Roksana Szwaradzka, Agnieszka Redmer i Lena Kuszelewicz. Wybory już jutro.

Data dodania: 2023-09-28 09:01:50
Data edycji: 2023-09-28 09:05:10