APEL PORZĄDKOWY DOTYCZĄCY BEZPIECZEŃSTWA UCZNIÓW W SZKOLE

W trosce o bezpieczeństwo naszych uczniów odbył się dzisiaj apel porządkowy, który prowadzony był przez panią dyrektor Bożenę Wereszczyńską, panią Katarzynę Mattern i panią Ewę Lemańczyk - adresowany do uczniów klas IV-VIII. Apel przeprowadzono na korytarzu górnym na 2 lekcji. Zgromadzonym na apelu uczniom przypomniano min. o: obowiązującej podczas zajęć dyscyplinie i kulturze osobistej, zasadach bezpieczeństwa w trakcie przerw, obowiązku noszenia zmiennego obuwia oraz o właściwym korzystaniu z toalet i nie niszczeniu ich. Przypomniano też, o organizowanej dyskotece ,,andrzejkowej’’ przez SU w listopadzie i innych szkolnych wydarzeniach.

Data dodania: 2022-10-27 10:23:20
Data edycji: 2022-10-27 10:57:15