Artystyczne Powitanie Wiosny

Uczniowie naszej szkoły powitali artystycznie wiosnę. W konkursie online zorganizowanym przez samorząd uczniowski, panią Ewę Lemańczyk i pana Łukasza Rosiaka artyści nadesłali swoje prace i nagrania w czterech kategoriach: taniec, śpiew, gra na instrumentach oraz prace plastyczne.

Jury w składzie: Luba Basiak- Deptuła, Ewa Lemańczyk i Łukasz Rosiak mieli bardzo trudne zadanie, ponieważ na konkurs wpłynęło rekordowo dużo prac i nagrań. W kategorii prace plastyczne nagrody otrzymali: Daria Balicka, Paweł Kremp oraz Adrianna Kratewicz. Wyróżnienia: Amelia Rutkowska, Marcel Gajek, Weronika Kruk, Marianna Irlik, Iga Kratewicz, Agnieszka Redmer i Amelia Rajkowska.

W kategorii śpiew nagrody wyśpiewali sobie: Łucja Czapp, Lena Niedźwiecka i Klara Daszkiewicz. Wyróżnienia otrzymali: Mają Prociak, Nikola Szymczak, Wiktoria Wiśniewska, Nikola Pietranis. Nagrody w kategorii gra na instrumentach przypadły dla: Konrada Tumelis, Pawła Barana, Mariny Błaszczykiewicz. Wyróżnienie otrzymała Wiktoria Józefowicz. W kategorii taniec nagrodę wytańczyła Zuzanna Piątek.

Gratulujemy wszystkim, którzy otrzymali nagrody i wyróżnienia.

Data dodania: 2021-03-24 07:30:06
Data edycji: 2021-03-24 10:25:31