ARTYSTYCZNE POWITANIE WIOSNY

Tradycją naszej szkoły jest konkurs Artystyczne Powitanie Wiosny. W tym roku odbył się on w formie online. Uczniowie mogli wziąć udział w jednej z czterech kategorii. Spłynęło bardzo dużo prac i nagrań. Wyniki konkursu:

Kategoria ŚPIEW: I Miejsce- Maja Prociak II Miejsce - Antoni Radtke III Miejsce- Roksana Majsterek Wyróżnienie: Nadia Lewandowska, Wiktoria Wiśniewska.

Kategoria GRA NA INSTRUMENTACH: I Miejsce - Paweł Baran II Miejsce - Wojciech Urban III Miejsce - Kinga Sołtkiewicz Wyróżnienie: Julita Bosek

Kategoria RYSUNEK: I Miejsce- Wiktoria Błoch II Miejsce - Iga Kratewicz II Miejsce - Weronika Kruk III Miejsce - Ada Kratewicz III Miejsce - Dawid Bączek Wyróżnione pracę: Samuel Jakubowski, Kinga Cicherska, Maciej Klang, Maja Kozicka, Michalina Lot, Patrycja Koźbiał.

Kategoria TANIEC: I Miejsce- Zespół: Maria Krawczyk, Julia Szamotuło, Nikola Siarkowska, Szymon Malawski, Adrianna Uścińska- Kostkowska II Miejsce- Zespół : Alicja Fera, Antoni Szamotuło, Oliwia Tetkowska, Oliwia Weta, Amelia Klinkosz, Patrycja Koźbiał III Miejsce- Zespół: Wiktoria Szczepańska, Zuzanna Olejnik, Nikola Dłużniewska.

Nad całym przebiegiem konkursu czuwali nauczyciele Łukasz Rosiak i Ewa Lemańczyk

Data dodania: 2022-03-23 16:29:56
Data edycji: 2022-03-24 14:55:07