Bal karnawałowy klas 0 - III

,,Karnawał’’ to czas tańców i wielkiego ucztowania. Kojarzy się z europejskimi balami maskowymi i paradami. U nas podczas środowego i czwartkowego popołudnia odbył się tak długo oczekiwany przez najmłodszych uczniów, bal karnawałowy dla klas 0-III. W tym dniu dolny korytarz szkolny zamienił się w zaczarowaną krainę z księżniczkami, muszkieterami, supermenami, batmanami, piłkarzami, karatekami, pszczółkami, wróżkami i wieloma innymi barwnymi postaciami z bajek i filmów. Przy dźwiękach tanecznej muzyki przygotowanej przez grupę zawodowych wodzirejów, oraz świateł laserów i ,,dymiarki’ ’dzieci mogły pobawić się ze sobą, a także ze swoimi wychowawczyniami.

Data dodania: 2020-01-31 10:58:02
Data edycji: 2020-02-04 09:37:37