Bal zakończeniowy klas ósmych {zdjęcia}

W piątek, 10 czerwca uczniowie klas ósmych ( kl. VIII A ,B i C ) bawili się na balu zakończeniowym. Zabawę zainaugurował polonez, którego naukę pobierali wcześniej uczniowie przy pani Kasi Mattern. Wypada przyznać, że układ tego późnego popołudnia na rozświetlonym kolorami i balonikami holu głównym, wyszedł znakomicie. Piątkowy bal był pewnym ukoronowaniem ośmiu lat nauki w ,,dziewiątce’’. Uroczystego otwarcia balu dokonał dyrektor pan Paweł Guzow, który życzył uczniom miłej zabawy. Na balu nie zabrakło i niespodzianek mi.n: Fontanny z czekolady, świetnego DJ-a, fotobudki, pysznego tortu oraz smacznego jedzenia. Wszystko to sprawiło że młodzież bawiła się fantastycznie na ostatnim balu.

Data dodania: 2022-06-10 22:47:40
Data edycji: 2022-06-11 22:34:53