Baśniowe prace dzieci wykonane w domu – j. polski kl. IVa i IVb

Przedstawiamy baśniowe prace plastyczne dzieci z klasy IVa i IV b wykonane w domu podczas zajęć języka polskiego ( K. Giza). W czasie czytania baśni, lektur szkolnych, uczniowie wykonali prace. Słuchając baśni dziecko identyfikowało się z jej postaciami, a przede wszystkim z postacią głównego bohatera. Oto te dzieła.

Warto zaznaczyc, że poprzez internetowy dziennik zlecane są dzieciom ćwiczenie do zrobienia w swoim domu. Poza tym dzieci same inicjują zajęcia, wymieniając się telefonami, mejlami i komunikatorami. Korzystają też z informacji zamieszczonych na stronie internetowej szkoły. Dla wszystkich uczniów polecamy też grę historyczną:

Data dodania: 2020-03-29 14:17:52
Data edycji: 2020-04-08 12:19:50