Budżet Obywatelski 2024

Do końca maja 2023 r. mieszkańcy Malborka mogą składać propozycje projektów, do Budżetu Obywatelskiego na rok 2024.
Na zadania tej edycji zaplanowano ponownie 600 tys. zł –480.000 zł na Projekty Duże (do 240.000 zł) i 120.000 zł na Projekty Małe (do 30.000 zł).

Więcej o Malborskim Budżecie Obywatelskim, zasadach, projektach, które zwyciężyły w poprzednich edycjach oraz mapie realizacji zadań znajdziecie Państwo na stronie www.budzetobywatelski.malbork.pl.

Formularz dostępny jest do wypełnienia:
- bezpośrednio na platformie BO w formie elektronicznej
- w formie pliku do pobrania
- w wersji tradycyjnej (papierowej) w Urzędzie Miasta Malborka w Biurze Obsługi Interesanta (BOI), mieszczącym się na parterze budynku Urzędu Miasta Malborka.

Wypełnione tradycyjnie (papierowo) formularze należy dostarczyć osobiście do BOI lub korespondencyjnie pod adres: Urząd Miasta Malborka, pl. Słowiański 5, 82-200 Malbork, z dopiskiem „Budżet Obywatelski”.

Data dodania: 2023-05-12 10:05:00
Data edycji: 2023-05-12 10:19:01