Canto - zwycięzcą konkursu!

Szkolny zespół ,,Canto'' 12 maja wziął udział w IV Żuławskim Konkursie Pieśni i Piosenki Religijnej w Nowym Stawie ,,Maryja Matka całego świata,,. Na konkursie, w zespole wystąpiła: Aleksandra Pozorska, Łucja Czapp, Maja Prociak oraz Lena Niedźwiecka. Jury, przy rozdaniu dyplomów podkreśliło maksymalną ilość punktów dla naszego zespołu przyznając I Miejsce ( oraz nagrodę finansową), jednocześnie nie przyznawając drugiego miejsca w kategorii zespoły klas 4 - 8.

Canto zaśpiewało w opracowaniu na trzy głosy, do akompaniamentu fortepianowego nauczyciela, który przygotował zespół do występu, pana Łukasza Rosiaka.

W konkursie wzięła udział, również Maja Prociak, zdobywając Wyróżnienie ( oraz nagrodę finansową) w kategorii indywidualnej klas 4-8. Gratulujemy sukcesu i życzymy dalszych osiągnięć!

Data dodania: 2022-05-13 10:01:21
Data edycji: 2022-05-13 16:05:48