Czytelnicy z klasy IV B na spotkaniu autorskim z p.Agnieszką Korol

W dniu 11 maja b.r. w ramach Ogólnopolskiego Dnia Bibliotek i Bibliotekarza w malborskiej ,,Mediatece’’ miało miejsce spotkanie autorskie z panią Agnieszką Korol. Pani Agnieszka to autorka bajek, scenariuszy filmowych, wierszy i opowiadań dla dzieci, która przyjechała do Malborka spod Prabut. Autorka z łatwością nawiązała kontakt z naszymi czytelnikami. Barwne opowieści o smokach książkowych wzbogacone zostały scenkami teatralnymi. Następnie w bardzo ciekawy opowiadała o innych swoich książkach. Chętni czytelnicy zadawali też pytania dotyczące twórczości, bohaterów, czasu pisania, imion smoków itp. Na zakończenie spotkania autorskiego można było zakupić za parę złotych książki, otrzymać autograf z dedykacją i zrobić na pamiątkę zdjęcie. Nasza szkolna biblioteka otrzymała od pani Agnieszki dedykację i wpis do książeczki pt. ,,Bajki o smokach podróżnych’’. W spotkaniu udział wzięła klasa IV B pod opieką p. Janiny Łańko i p. Adama Liszewskiego.

Data dodania: 2023-05-11 12:51:19
Data edycji: 2023-05-11 13:01:15