Dawid Bączek - nagrodzony przez burmistrza Malborka

Burmistrz Miasta Malborka wręczył dyplomy oraz nagrody dla uczniów wyróżnionych w konkursie pt. „Powiem Wam – 112 znam!”, organizowanym w ramach Europejskiego Dnia Numeru Alarmowego 112. Jednym z nagrodzonych uczniów jest też, Dawid Bączek z naszej placówki :)

Podczas spotkania laureaci konkursu odebrali dyplom oraz nagrody od Burmistrza Miasta. Oprócz uściśnięcia jego dłoni mogli przez chwilę wcielić się w jego rolę i zasiąść na jego miejscu, robiąc sobie pamiątkowe zdjęcie. Nagrodą niespodzianką była wizyta w Komendzie Straży Miejskiej w Malborku, gdzie laureaci mogli zapoznać się z pracą strażników miejskich, którzy na co dzień dbają o porządek i bezpieczeństwo w naszym mieście.

Link - https://82-200.pl/8151,Burmistrz-nagrodzil-laureatow-konkursu-plastycznego-Powiem-Wam-112-znam.html

Data dodania: 2024-02-20 19:00:35
Data edycji: 2024-02-20 19:03:19