Drużyna serca melduje wykonanie zadania!

Już tradycyjnie, wolontariusze „Dziewiątki” wystartowali z akcją „Paczka serca”. Już tradycyjnie, cała społeczność uczniowska się zaangażowała - każdy, kto mógł, przynosił dary dla potrzebujących, po czym wychowawcy pomagali zapakować powstałą paczkę, która lądowała w sali nr 15, skąd wolontariusze, niczym kurierzy, ruszali z rodzicem do akcji, by doręczyć przesyłkę na czas! Już tradycyjne, pomogliśmy, daliśmy radość wielką! To się liczy dla wszystkich zaangażowanych, którzy chcieli pomóc, by „nakarmić się” DOBREM. Każdy, kto coś przyniósł, kto pakował, kto przenosił, kto wręczał ZNA TO UCZUCIE, kiedy serce wypełnia się miłością. I już NIE tradycyjnie, nawiązaliśmy współpracę z fundacją FIRST TEAM MALBORK, jej przedstawicielem, Dawidem Bieńkowskim, który pomagał potrzebującym, więc spontanicznie zaczęliśmy pomagać razem z nim:-) Koordynatorka akcji, a zarazem opiekunka Szkolnego Klubu Wolontariatu, Monika Pozorska DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA WSZYSTKIM DARCZYŃCOM I POMOCNIKOM. Od SERCA dla SERCA! Hej!

Data dodania: 2023-12-22 08:44:01
Data edycji: 2023-12-22 08:47:18