Dzień babci i dziadka u naszych ,,zerówkowiczów’’

11 lutego 2020 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, bo przecież każdy z nas był niegdyś dzieckiem i pamięta jak ważną rolę w naszym życiu odgrywają dziadkowie. To właśnie oni potrafią w spokoju wysłuchać różnych zwierzeń i opowieści, które rodzą się w głowach swoich wnuczek i wnuków. Dlatego właśnie najmłodsi uczniowie z klasy ,,0’’ pod opieką p. Magdaleny Pawłowskiej, przygotowali wiersze, piosenki i tańce dla swoich babć i dziadków. Tego dnia na późne popołudnie zostali zaproszeni goście, kochani seniorzy, którzy licznie przybyli w szkolne mury ,,dziewiątki’’, a tutaj już wypatrywały ich z daleka wnuczęta. Nasi mali artyści z przejęciem i zaangażowaniem prezentowali swoje umiejętności, a szanowni goście ze wzruszeniem odbierali piękne słowa kierowane pod ich adresem. Śliczną uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek z kawą i herbatą przy udekorowanych stolikach. Nie zabrakło też własnoręcznie wykonanych kolorowych laurek, fotograficznych upominków, które dzieci z radością wręczały ukochanym babciom i dziadkom. Było to niezwykłe popołudnie, nie tylko dla naszych dzieci, ale przede wszystkim dla ich babć i dziadków.

Data dodania: 2020-02-12 08:17:57
Data edycji: 2020-02-13 21:19:49