Dzień Życzliwości i Pozdrowień klas 0-III

21 listopada 2023 roku na holu naszej szkoły odbył się apel, który prowadziła p. Monika Pozorska z okazji ,,Światowego Dnia Życzliwości’’. Tego dnia wszędzie dominował żółty kolor, który symbolizuje to, co daje nam wszystkim wzajemna życzliwość: poczucie radości, szczęścia, chęci do wspólnego działania i uśmiechu. Uczniowie z młodszych klas zapoznawali się z formami wzajemnej pomocy, uczestniczyli w klasowych zabawach promujących życzliwość i tolerancję. A nieco wcześniej w klasach wykonali plakaty związane z uprzejmością, które następnie wywieszono na drzwiach każdej z klas. Na scenie wystąpiła także szkolna grupa teatralna ,,Kaziki’’, z przedstawieniem – pt. ,,Przyjaciel…’’ i podkładem muzycznym do utworu George Michaela (,, Last Christmas’’ ) zbierając wśród najmłodszej publiczności burzę oklasków. Był to miły dzień wzajemnej pomocy i uśmiechu wobec każdego.

Data dodania: 2023-11-21 10:11:54
Data edycji: 2023-11-21 10:52:35