Dzień życzliwości u nas

W tym roku po raz drugi nasza szkoła obchodziła dzień Życzliwości i Pozdrowień. Był to dzień pełen uśmiechów, radości i pozytywnych emocji. Na dobry początek każda osoba wchodząca do szkoły otrzymywała "życzliwkę" - uśmiechniętą buźkę. Szkoła udekorowana była żółto - balony, uśmiechnięte buźki, hasła i wierszyki na temat życzliwości i dobrego wychowania. Każda klasa miała do wykonania na ten dzień kilka zadań: - ułożenie hasła , rymowanki dotyczącej życzliwości - wykonanie gazetki klasowej - wykonanie plakatu propagującego kulturalne zachowanie - opracowanie klasowego kodeksu życzliwości - zorganizowanie plebiscytu na najżyczliwsza osobę w klasie - samorząd szkolny opracował kryteria nadania tytułu Klasowego kawalera Orderu Życzliwości - ubranie się w tym dniu na żółto. Tego dnia działała także Poczta Życzliwości, do której każdy uczeń mógł wrzucić ciepłe, miłe słowa skierowane do wybranej osoby. W tym wyjątkowym dniu w naszej "dziewiątce" dominował kolor żółty - kolor optymizmu, radości i życzliwości. Było to wyraźnie widać podczas z apelu, na którym klasowi Kawalerowie Orderu Życzliwości zostali udekorowani orderami.

4a Michał Matuszak 4b Antoni Radtke 5a Alan Szkudlarek 5b Dominik Żurawski 5c Zuzanna Olejnik 6a Wiktoria Szymańska 6b Jakub Okulus 6c Małgorzata Wierzchowska 6d Gracjan Gliński 7a Dominika Strąk 7b Nikola Szymczak 8a Jan Piekarski 8b Paweł Rogiński.

Obchody Dnia Życzliwości i Pozdrowień przygotował samorząd szkolny pod opieką p. Ewy Lemańczyk.

Data dodania: 2019-11-22 10:54:48
Data edycji: 2019-11-22 11:16:49