Dzień życzliwości w ,,dziewiątce’’

Dnia 22 listopada nasza szkoła obchodziła kolejny raz ,,Dzień Życzliwości i Pozdrowień’’. W tym roku szkolnym Samorząd Uczniowski pod opieką p. Ewy Lemańczyk zachęcał wszystkich uczniów do dzielenia się uśmiechem i dobrym słowem. Korytarze i klasy udekorowane były w kolorze żółtym. Na tablicach umieszczono zaś plakaty dotyczące wydarzenia. Na drzwiach klas pojawiły się kodeksy życzliwości. Tego dnia działała także Poczta Życzliwości, do której każdy uczeń mógł wrzucić ciepłe, miłe słowa skierowane do wybranej osoby. Na apelu szkolnym odczytano nazwiska najbardziej życzliwych uczniów z każdej z klas. W tym wyjątkowym dniu w naszej "dziewiątce" dominował kolor żółty - kolor optymizmu, radości i życzliwości, bo przecież pozytywna energia, którą przekazujemy innym, zawsze do nas wraca.

Data dodania: 2022-11-21 13:11:03
Data edycji: 2022-11-21 20:29:33