,,Dziewiątkowa'' ekipa grała i uzbierała dla WOŚP prawie 2.000 zł

REKORDOWA KWOTA ZEBRANA PRZEZ EKIPĘ SP9 MALBORK TO: 1.866,42 ZŁ.

Baaardzo dziękuję WSZYSTKIM DARCZYŃCOM I POMOCNIKOM!!! Szczególne podziękowania kieruję do: pani Ani Jagodzińskiej, o której zapomniałam w pierwszej turze, a która jechała z odległej miejscowości, by być z nami tego dnia, pani Grażynie Długokęckiej, która okazała się być najlepszym handlowcem i kubeczkową ładowaczką popcornu, pani Małgosi Jelinek, która wraz z Kamilem Łaskim (naszym wolontariuszem) zajęła się produkcją popcornu, pani Magdalenie Pawłowskiej i pani Marcie Sikorze, które dekoracją podnosiły wartość sprzedawanych przez nas kwiatków doniczkowych, pani Asi Wierzchowskiej, która zawsze wypełniała puste miejsce w obszarze pomagania - taki człowiek od wszystkiego:), pani Agnieszce Horczak, na którą z ramienia Rady Rodziców zawsze można liczyć – tym razem użyczyła nam mikrofalówkę, paniom z obsługi – pani Asi Tarce, pani Agnieszce Gesek, pani Wiesi Skierskiej, które podczas ferii podlewały kwiatki, by nie zwiędły do finału, i które co roku grają z nami.

Gorące podziękowania kieruję również do AKTYWNYCH WOLONTARIUSZY pracujących podczas finału WOŚP: Asi Gasińskiej, Amelce Klinkosz, Oliwii Bugdal, Oliwii Tetkowskiej Alicji Ferze – które okazały się najlepszymi hostessami sprzedającymi popcorn w terenie, Kamilowi Łaskiemu, który jako jedyny uczeń wspierał nauczycieli w produkcji popcornu, dziękuję wszystkim Nauczycielom, a także Uczniom naszej szkoły i ich Rodzicom za wrzucane do puszki datki, za napoje, za upieczone ciasta i przyniesione kwiatki doniczkowe. Zebraliśmy zawrotną sumę! WIELKIE DZIĘKI ZA WIELKIE SERCE! Opiekun Szkolnego Klubu Wolontariatu „Drużyna serca” – Monika Pozorska

Data dodania: 2023-01-29 22:05:15
Data edycji: 2023-02-01 16:05:42