Dziewiątkowy Dzień Pluszowego Misia

Dziewiątkowy  Dzień Pluszowego Misia

Chyba, każde dziecko ( i nie tylko ) ma swojego ukochanego misia lub inną swoją przytulankę. Rokrocznie Dzień Pluszowego Misia obchodzimy w dniu 25 listopada. W naszej szkole też mieliśmy święto. Na korytarzach i w klasach uczniowie prezentowali swoje ulubione misie oraz uczestniczyli w grach i zabawach związanych z misiami. Działało też, ,,mioduśne’’ stoisko Klubu Wolontariatu serwujące kanapki z miodem od Kubusia Puchatka, które cieszyło się znaczną popularnością. Wszyscy pamiętamy, że wiele misiów, jak np. Mis Uszatek, Kubuś Puchatek, Coralgol stali się bohaterami wielu książek i filmów. U nas też, misie miały swój wyjątkowy dzień.

Data dodania: 2022-11-25 12:13:11
Data edycji: 2022-11-25 12:20:10