Dziewiątkowy ''Mój talent'' w Dniu Wiosny

W dniu 21 marca 2023r. w naszej szkole odbył się konkurs „Mój Talent”, w czasie którego uczniowie z wielu klas zaprezentowali swoje pasje i różne uzdolnienia. Konkurs ten, miał na celu odkrycie i promowanie talentów w środowisku szkolnym oraz budowanie pozytywnego klimatu naszej szkoły. Wszyscy uczestnicy konkursu mogli liczyć na ogromne wsparcie ,,dziewiątkowej’’ publiczności zgromadzonej na holu głównym. Na szkolnej scenie wystąpili klasowi artyści, którzy popisywali się umiejętnościami tanecznymi, wokalnymi, aktorskimi, plastycznymi i jeszcze wieloma innymi. Tego dnia można było wysłuchać dźwięki ksylofonu, gitary, trąbki i innych instrumentów. A każdy, uczestnik show miał swoje kilka minut szkolnej sławy. Atmosfera podczas konkursu była wyśmienita, gdyż publiczność żywiołowo reagowała i oklaskiwała każdego uczestnika doceniając ich chęci i talent. Na koniec jury ( Małgorzata Jelinek, Anna Jagodzińska, Agnieszka Zadrejkowska ) miało trudności z wyłonieniem zwycięzców. Ostatecznie organizator wydarzenia pan Łukasz Rosiak ogłosił wyniki konkursu: I miejsce zajęła Roksana Majsterek, II miejsce ex aquo –Zuzanna Olejnik i Kinga Wałachowska, na najniższym stopniu podium trójka talentów – Klara Daszkiewicz, Dawid Bączek i Marta Trochowska. Jury przyznało, też wyróżnienie specjalne dla Leny Urbańskiej. Wszystkim uczestnikom gratulujemy odwagi i …talentu.

Link -

Data dodania: 2023-03-21 12:58:56