EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 9 im. Kazimierza Jagiellończyka w Malborku, informuje, że w dniach 15, 16, 17 kwietnia 2019 roku zaplanowany jest Egzamin ÓSMOKLASISTY.

Za organizację egzaminu odpowiedzialny jest dyrektor szkoły, którego zadaniem jest przygotowanie pomieszczeń i niezbędnej dokumentacji egzaminacyjnej, a także powołanie szkolnego zespołu egzaminacyjnego. Wszystkie te czynności wykonane zostały w ustawowych terminach.

W związku z trwającym strajkiem pracowników oświaty Ministerstwo Edukacji Narodowej wydało rozporządzenie, na mocy którego umożliwiono w większym zakresie powoływanie w skład komisji osób zatrudnionych w innych placówkach oraz zwiększono limit uczniów przypadających na jednego członka komisji. Strajk również przyczynił się do tego, że konieczne jest dostosowanie warunków przeprowadzania egzaminu do możliwości szkoły. Egzamin planowany był pierwotnie w 5 salach szkolnych. W związku z brakami kadrowymi w składzie szkolnego zespołu egzaminacyjnego, egzamin będzie przeprowadzony w 2 salach.

Egzamin ósmoklasisty odbędzie się według planu w dniach 15-17 kwietnia 2019 roku.

Uczniowie przychodzą każdego dnia do szkoły na godzinę 8.00.

Po odprawie ze mną będą pisać egzamin.

Proszę przypomnieć, aby każde dziecko miało ze sobą legitymację szkolną.

Jeżeli sytuacja ulegnie zmianie będziecie Państwo informowani o tym na bieżąco.

Paweł Guzow

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 9 im. Kazimierza Jagiellończyka w Malborku