Egzamin ósmoklasisty w naszych murach

Dzisiaj, czyli 23 maja, punktualnie o godzinie 9:00, rozpoczął się w naszych murach pierwszy z trzech egzaminów pisemnych dla uczniów kończących ,,dziewiątkę’’. Egzaminy te odbywają się przez trzy kolejne dni ( j. polski, matematyka, język angielski) i w dużej mierze zdecydują o przyszłości ósmoklasistów. Tegoroczne prace zostaną sprawdzone przez egzaminatorów, a wyniki przesłane do szkoły przez okręgową komisję egzaminacyjną. Wyniki egzaminu ósmoklasisty ogłoszone zostaną 3 lipca 2023 r. Wszyscy trzymamy mocno kciuki za wysokie wyniki naszych uczniów :)

...i jeszcze trochę zdjęć w tym linku:

Data dodania: 2023-05-23 10:09:13
Data edycji: 2023-05-23 12:24:38