Egzamin ,,ósmoklasisty’’ w szkolnych murach

Tegoroczny egzamin ósmoklasisty 2021, podobnie jak w całym kraju, rozpoczął się we wtorek, 25 maja. W tym roku, tak jak w latach poprzednich, nasi ósmoklasiści przystąpili do egzaminu z trzech przedmiotów obowiązkowych: języka polskiego, matematyki i języka angielskiego. Egzamin ósmoklasisty potrwa do 27 maja, czyli czwartku. Wyniki tego egzaminu zdecydują, do jakich szkół dostaną się nasi absolwenci.

Trzymamy za Was kciuki i życzymy powodzenia!

W naszych murach, uczniowie na hol, salę gimnastyczną i klasy, mogli wejść tylko i wyłącznie z zakrytymi ustami oraz nosem. Stosowana była, też dezynfekcja rąk i zachowanie dystansu przestrzegana przez dyżurujących nauczycieli. To z powodu trwającej pandemii COVID-19.

Data dodania: 2021-05-27 09:27:08
Data edycji: 2021-05-27 09:39:15