Europejski Dzień Numeru Alarmowego 112 - II i III miejsce za prace plastyczne

Burmistrz Miasta Malborka zdecydował o zorganizowaniu konkursu plastycznego pt. „Powiem Wam – 112 znam!”. Tym razem uczniowie klas I-III malborskich szkół podstawowych musieli wykazać się swoimi plastycznymi umiejętnościami podczas tworzenia plakatu promującego Europejski Dzień Numeru Alarmowego 112. Dnia 11 lutego nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu i nagrodzenie laureatów. Miło jest nam poinformować, że wśród nich znalazły się prace dwójki dziewczynek z naszej szkoły.I tak: Julia Borzechowska - zajęła 2 miejsce, a Amelia Wolak - 3 miejsce. Serdecznie gratulujemy :) Uczennice chodzą do klasy III B.

Link -

Data dodania: 2023-02-14 17:48:25