I miejsce Igi Kratewicz w konkursie malborskiej Biblioteki Pedagogicznej

Z końcem lutego Biblioteka Pedagogiczna w Malborku, ogłosiła wyniki konkursu odbywającego się w ramach 77 rocznicy powrotu Malborka do Polski pt.,, Spotkanie z legendami ziemi malborskiej’’. Zadanie polegało na przeczytaniu książki o malborskich legendach, a następnie wykonaniu plakatu lub scenki z wybranej legendy. Miło jest zaznaczyć, że spośród wielu uczniów z powiatu malborskiego, laureatką konkursu została uczennica naszej szkoły - Iga Kratewicz, która zajęła I miejsce. Warto nadmienić, że Iga skorzystała z lektury wypożyczonej ze szkolnej biblioteki. A wybrana legenda to– Legenda o bezgłowym koniu. Wielkie gratulacje!

Data dodania: 2022-03-08 12:17:13
Data edycji: 2022-03-08 12:21:00