I miejsce w Mistrzostwach Malborka i Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców

I miejsce w Mistrzostwach Malborka i Powiatu  w Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców

Dnia 18 maja b.r na stadionie OSiR odbyły się Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Czwórboju Lekkoatletycznym, czyli: bieg na 60m, bieg na 1000m, rzut piłeczką palantową oraz skok w dal. Zawodnicy za swoje wyniki sportowe zdobywali punkty, które liczone były do ogólnej klasyfikacji drużynowej szkół. Naszą szkołę reprezentowali: Miłosz Gajek, Filip Żuk, Piotr Narkiewicz, Marcin Maziarz, Olivier Panfil i Michał Oreshin. Chłopcy w zawodach uzyskali wspaniałe wyniki, czego skutkiem było zajęcie I miejsca i zgromadzenia ponad 1000 punktów. Opiekunem drużyny był p. Mirosław Cieślik.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy wyniku.

Data dodania: 2023-05-22 11:04:29
Data edycji: 2023-05-22 11:26:17