II i III lokata w konkursie historycznym o ,,Młodym Lesie''

W poniedziałek 17 października b.r. w Sali Posiedzeń Urzędu Miasta Malborka nagrodzeni zostali najlepsi uczestnicy historycznego konkursu dla szkół powiatu malborskiego. Konkurs zorganizowano w ramach projektu "Niech nam szum Młody Las" dofinansowanego z programu "Kultura-Interwencje we współpracy z Muzeum Miasta. Miło jest zaznaczyć, że nasi reprezentanci zajęli w konkursie wiedzy II i III miejsce. Oskar Pufal - II lokata, a Alan Partyka uplasował się na najnizszym stopniu podium. Zwycięzcy otrzymali pełne torby nagród i pamiątkowe dyplomy. Bardzo serdecznie gratulujemy chłopakom wiedzy historycznej. Opiekę merytoryczną w konkursie sprawowała nauczycielka historii Monika Tyborska.

Link:

Data dodania: 2022-10-18 08:14:13